Gyuris Zsolt
polgármester

Zsombó nagyközség valamennyi lakója nevében tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt, aki megtisztelt bennünket községünk iránti érdeklődésével....

Zsombói Hírmondó
Hírmondó XXI. évf. 9. szám

Korábbi számok »
ÁLLÁSHIRDETÉS
Zsombó Nagyközség Önkormányzata keres KARBANTARTÓ munkakörbe határozatlan időre, teljes munkaidős munkavégzésre munkavállalót.

Munkába lépés kezdete 2019. október 1.

Bérezés megegyezés szerint.

Főbb feladatok:

  • önkormányzati intézmények karbantartási feladatainak ellátása,
  • településrendezéssel kapcsolatos teendők (közterek karbantartása, külső és belső területek tisztántartása).

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

Legalább „B” kategóriás vezetői engedély, „C” kategóriás vezetői engedély előnyt jelent.

Jelentkezni 2019. szeptember 30-ig önéletrajzzal, iskolai végzettséget igazoló dokumentumokkal Gyuris Zsolt polgármesternél lehet személyesen vagy postai úton (Zsombói Polgármesteri Hivatal 6792 Zsombó, Alkotmány utca 3., Tel.: 62/595-550).

Videók
Dokumentumok
Örökség-Kultúra
Fejlesztések
Partnerek
Felugró ablak